Біличанський ліс між Ірпенем і Києвом включають до природно-заповідного фонду «Смарагдові мережі України»

Біличанський ліс між Ірпенем і Києвом включають до природно-заповідного фонду «Смарагдові мережі України»
До природно-заповідного фонду збереження природного і біорозмаїття будуть включені значні території Приірпіння – лісові і заплавні ділянки (див. карту). Смарагдова мережа або ж Emerald Network є новітньою системою природоохоронних територій та їх менеджменту, які мають особливу цінність для збереження природних видів флори, фауни та типів оселищ. В 2019 року було оприлюднено проект Закону України «Про території Смарагдової мережі», – повідомляє Ірпінь онлайн.
Проект Закону України розроблено на виконання міжнародних зобов’язань, взятих Україною в рамках Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони та участі у Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі.
Київська область входить в трійку лідерів за обсягом площі смарагдових об’єктів. Однак наразі вони перебувають під загрозою.
Дізнатись детальніше про види та об’єкти, які віднесені до Смарагдової мережі в Київській області можна за посиланням: http://emerald.net.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *