Бійня за новорічні ялинки: муніципальна варта проти місцевих жителів (+ відео)

В Ірпені біля парку «Покровський» вчора сталася резонансна подія. Громадський активіст і представник опозиції в міськраді, депутат Лаврентій Кухалейшвілі, повідомляє про побиття людини працівниками ірпінської «Муніципальної варти»: «Такого звірства я ще не бачив!.. побили людину! За що? За те, що людина не хотіли, щоб біля його будинку комунальники влаштували смітник! Прямо в парку Покровському! Накинулися зграєю з 6 чоловік на одну людину! Били по звірячому!…Поламали руку! По ньому видно, що копали людину, яка вже лежала на землі ногами!… Застосовували до лежачої людини спецзасоби такі як балончик зі сльозогінним газом!».

Такого звірства я ще не бачив! Тільки подивіться, як покидьки з Муніципальної варти побили людину! За що? За те, що людина не хотіли, щоб біля його будинку комунальники влаштували смітник! Прямо в парку Покровському! І ці звірі накинулися зграєю з 6 чоловік на одну людину! Били по звірячому! Забигаючи на перед можу сказати, що Олександру поламали руку! Та і по ньому видно, що ці тварини пінали людину, яка вже лежала на землі ногами! Людину, що лежала на землі!!! Ногами! Більш того, ці потвори ще й застосовували до лежачої людини спецзасоби такі як балончик зі слізоточивим газом! Покидьки! І це люди? Це нелюди, яки відчувають свою безкарність!І довго ми будемо терпіти цих потвор! Потвор, що мали захищати місцян! А натомість вони ізбівають людей, які не хочуть миритися з безпределом влади! І ці негідники харчуються з наших з вами кішень! Хто не знає на цих потвор з бюджету виділяють 15 000 000грн в рік! Щоб ви розуміли безкоштовне харчування всіх дітей в школах коштує 16 000 000грн! Але на дітей грошей немає!А на цих тварин гроші є!Питання до кожного! Нам потрібні таки "захисники"? Особисто я тепер буду називати цих потвор "петушиною зграєю"!І я вимагаю, аби цих потвор розігнали! Нам не потрібна така "варта"!За поширення окрема подяка! Нехай всі бачать що таке мудварта!!!Ніхто цих негідникам не побачить такого звірства! Я особисто буду вимагати порушення кримінальної справи та встановлення всіх винних осіб! Всі вони мають понести заслужене покарання!Заява про злочин подана до відділку Ірпінської поліції! Чекаємо на порушення кримінальної справи за цим фактом! P.S. Олександр не проста людина! Він активний представник нашої Громади! Разом з ним ми захищали зелені зони починаючи від Покровского закінчуючи сквером Героїв Небесної Сотні! І повірте ми не пробачимо цим покидьками того, що вони зробили з Сашком!

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Середа, 8 січня 2020 р.

Опубліковане відео із відліку поліції Ірпеня, куди було доставлено потерпілого, а версією «Муніципальної варти» – порушника.

Позиція останньої також була оприлюднена в ірпінських групах соцмережі Фейсбук. Вона зводиться до того, що начебто чоловік з монтировкою сам напад на інспектора мунварти.

У коментарях багато ірпінчан висловлюють невдоволення діями «Муніципальної варти» у цьому інциденті, а також у багатьох інших випадках, коли  вона своєю діяльністю фактично «підміняє поліцію».

Бійня за новорічні ялинки: муніципальна варта проти місцевих жителів (+ відео)

Серед опублікованих фото та відеоматеріалів очевидці розпізнали працівників мунварти, які прикривали «тітушок» під час скандального голосування з прийняття Генплану розвитку Ірпеня.

Кілька років тому місцеві жителі відстояли згаданий парк «Покровський» від забудови, після чого там було облаштовано територію для відпочинку.

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *