Бабуся порізала… мільйон євро, щоб не дісталось спадкоємцям

Бабуся порізала... мільйон євро, щоб не дісталось спадкоємцям85-річна австрійка порізала майже мільйон євро на дрібні шматочки, щоб не залишати їх спадкоємцям, передає австрійське видання thelocal.at.

За словами прокурора, правоохоронці знайшли в її ліжку, після того, як старенька померла в будинку для людей похилого віку в Нижній Австрії, подрібнені 950 тисяч євро готівкою, а також ощадні книжки. Державний обвинувач Еріх Хабітцл підтвердив таке «відкриття», але сказав, що родичам померлої він ніяк не може допомогти з відшкодуванням втрачених грошей.

«Знищення власних грошей не може стати приводом для кримінального провадження. Тому ми навіть не починали розслідування», – каже Хабітцл.

Видання «Kurier» повідомляє, що сім’я померлої жінки, що ледве зводить кінці з кінцями, може сподіватися лише на Центральний банк Австрії: фінансова установа погоджується замінити обрізки на повноцінні купюри.

«Якщо у спадкоємців є зіпсовані гроші, але їх походження можна підтвердити, тоді, звичайно, їх можна замінити на нові», – каже представник Центрального банку Фрідріх Хамершмідт.

«Якщо б ми відмовились відновлювати ці гроші, то, таким чином, покарали б ні в чому не винних людей», – додає він.

Джерело: КНК

Як відновити пошкоджені гроші в Україні читайте ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *