Арештовано депутата Ірпіньради

Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука. За таке рішення проголосували 262 депутати.

Перед цим у Раді виступив генеральний прокурор Віктор Шокін.

«Генеральної прокуратурою розслідується кримінальне провадження за фактом вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів одним із народних депутатів», – сказав Шокін. Далі він продемонстрував відео, на якому народний депутат Ігор Мосійчук вимагає хабарі за різні «послуги».

Так, на одному із епізодів відео Мосійчук обіцяє іншій особі сприяння у видобутку на кар’єрі та називає суму у розмірі 100 тисяч гривень.

«По кар’єру – для отримання ліцензії мінімум 100 тисяч гривень треба внести плюс держплатіж», – каже на відео Мосійчук.

Арештовано депутата Ірпіньради«Я тебе прикрию з міліцією, з СБУ. З прокуратурою не прикрию тебе пока», – каже на відео народний депутат.

Під час виступу Шокіна в Раді Мосійчук та лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко сиділи із сумними виразами облич.

Після демонстрації відео Гройсман поставив на голосування включення до порядку денного постанови про арешт і притягнення до кримінальної відповідальності Мосійчука. «За» проголосували 289 народних депутатів.

Потім парламентарії прийняли і саму постанову про зняття недоторканості та арешт.

Арештовано депутата Ірпіньради

Цікавий епізод: біля стін ВР правоохоронці затримали помічника Мосійчука, депутата Ірпінської міської ради Ярослава Місяця. Цей діяч разом з іншою депутаткою Ірпіньради Мариною Власюк є офіційними помічниками-консультантами затриманого депутата-здирника Мосійчука.

 

Джерело: irpin.in.ua

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *