Алкоголь вночі продавати можна, але не скрізь

Суд розглядав постанову 2017 року, у той час діюча заборона на продаж алкоголю діє на підставі рішення Київради 2018 року

Алкоголь вночі продавати можна, але не скрізь

Верховний суд скасував рішення Київради про заборону на продаж алкоголю вночі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне рішення опубліковане на сайті Єдиного реєстру судових рішень.

Зазначимо, що Верховний суд визнав незаконним рішення Київради 2017 року, яким депутати забороняли продаж алкоголю у стаціонарних об’єктах торгівлі столиці з 23:00 до 10 годин ранку. Додамо, постанова вступає в законну силу з дати її прийняття, вона є остаточною і оскарженню не підлягає.

Як відомо, постанову Київради про заборону продажу алкоголю вночі визнали незаконною суд першої інстанції — Окружний адміністративний суд Києва, а також Київський апеляційний адміністративний суд.

Але є один нюанс, ЗМІ пояснюють, що Київрада подала касаційну скаргу і Верховний суд залишив у силі рішення попередніх інстанцій, але мова йде про постанову №19/1023 від 10 квітня 2017 року. А зараз заборона діє на підставі рішення Київради №1529/5593 від 27 вересня 2018 року. Заборона набула чинності в жовтні 2018 року, вона стосується пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв і столових вин. Вночі їх більше не можна купити в магазинах, зате можна придбати в кафе, барах і ресторанах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *