Пропалу 16-річну дівчину знайшли в Чорнобильській зоні відчуження

На території зони відчуження ЧАЕС працівниками поліції було виявлено та затримано дві групи  сталкерів, які проникли в зону з метою туризму.

Пропалу 16-річну дівчину знайшли в Чорнобильській зоні відчуження

Громадян Республіки Білорусь 39 та 40 років було затримано у м. Прип’ять.

Інших порушників було знайдено поблизу відселеного с. Стачанівка, серед них була і 16-річна киянка, яка перебувала у розшуку. Вона разом з друзями 19, 22, 27 років вирішила прогулятися радіаційною територією задля розваги.

Пропалу 16-річну дівчину знайшли в Чорнобильській зоні відчуження

У відношенні даних громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали справ направлено до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення та до Державної міграційної служби для скорочення терміну перебування іноземців в Україні.

На батьків неповнолітньої дівчини складено протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *