Алея Контрастів у центрі Гостомеля

Алея Контрастів у центрі Гостомеля

Віднедавна в центрі Гостомеля зазеленіла трава на алеї вздовж вулиці Свято-Покровської, яка донедавна мала назву Леніна. Щоправда, таке озеленення викликане не перейменуванням, а кропіткою працею. Місяць тому, коли більшість з нас святкували День Молоді та День Конституції, тут працювали люди – облаштовували систему автоматичного поливу, прокладаючи водогін по периметру тоді пересохлої клумби. Точніше, однієї з її частин, яка ближче до дороги. Іншу, наче залишили для порівняння – адже взагалі цим повинна займатися селищна влада (або ж її комунальні підприємства).

Алея Контрастів у центрі Гостомеля

Закупив необхідне обладнання для автоматичного поливу газону та організував роботу відомий підприємець Юрій Прилипко. Здавалося б, цілком корисна й благородна справа – сподобалася не всім. Коли завозили родючий ґрунт під нову траву, деякі недоброзичливці Юрія Ілліча, діючи за принципом «а Баба Яга проти!», здійняли лемент, мовляв, вивозять землю! Але що візьмеш з хворих на голову діячів, за якими дурдом плаче?! Як то кажуть, собаки лають – караван іде. А в даному випадку – трава росте! Та для того, щоб вона росла й зеленіла, потрібно було завезти десятки тонн ґрунту та засіяти десятки мішків насіння.

Тепер у центрі Гостомеля є зразкова європейська клумба та оновлений бювет. Відтак, можна наочно пересвідчитися, хто вдавано наближає Гостомель до Європи тільки на словах, а хто робить це насправді реальними справами. Усі бачать, що ближча до дороги частина алеї – взірець дбайливого господарювання, інша – байдужої безгосподарності.

Алея Контрастів у центрі Гостомеля

Що називається, робіть висновки, шановні гостомельчани, прогулюючись сквером у центрі селища, який відтепер доречно називати – Алея Контрастів.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотозвіт про облаштування автоматичного поливу та нинішній стан трав’яного газону

 

One thought on “Алея Контрастів у центрі Гостомеля

  1. Я в Гостомелі працюю 5 років. Причому працюю у приміщенні селищної ради – там з правої сторони знаходиться наш Центр творчості. Знаю, хто реально допомогає місту, це, наприклад, Семко Наталія, і знаю, що під самим носом у очільників селища крадуть плитку біля зупинки, а їм байдуже. Ми і наші вихованці у Центрі замерзаємо , починаючи з жовтня, а повернути наліво – там все добре, працівниці в сукенках у січні ходять. Ми ж як капусти …Весь часний сектор виносить сміття у смітники на задньому дворі нашої будівлі, а владі хоч би що. І весь цей безлад, що цікаво, влаштовує самих мешканців Гостомеля , вони мовчать скрізь і завжди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *