Активісти погрожують продати приміщення Ірпіньради

Або «самоокупність» по-карплюківськи

 На сьогоднішній сесії Ірпінської міської ради найбільшу увагу викликало питання сформульоване в порядку денному: «Про затвердження детального плану забудови кварталу міста Ірпінь обмеженого вулицями Тургенівська, 8-го Березня, Московська та Центральна».

Активісти погрожують продати приміщення Ірпіньради  Або «самоокупність» по-карплюківськи

На пленарне засідання прибула ціла делегація активістів – жителів цього мікрорайону. Коли Володимир Карплюк ставив це питання на голосування один з активістів Богдан Цибульський виступив різко проти багатоквартирного будівництва у цьому районі, наголосивши на персональній відповідальності міського голови та депутатів за прийняття такого рішення. Й знаєте – допомогло! Питання затвердження ДПЗ цього району не було проголосоване. Набрало лише 15 голосів «за» з мінімально необхідних 19-ти.

Активісти погрожують продати приміщення Ірпіньради  Або «самоокупність» по-карплюківськи

Гадаю, цікаво буде дізнатися результати поіменного голосування з цього питання, які наразі пропонуються до Вашої уваги.

Активісти погрожують продати приміщення Ірпіньради  Або «самоокупність» по-карплюківськи

Вже після сесії активісти згаданого мікрорайону коментували авторові цих рядків свою позицію з даного питання. У тому місці викупили садиби приватного сектору. За словами місцевих жителів, забудовник їм обіцяв, що буде один п’ятиповерховий будинок. Насправді на розі 8-го Березня й Тургенівської вже височіє нездана в експлуатацію 10-поверхівка, в якій вже давно продаються квартири. Згідно з проваленим згаданим голосуванням ДПЗ там планується звести ще три будинки. Як висловився один з активістів: «Нас Карплюк звинуватив у тому, що ми перешкоджаємо продавати квартири у тому будинку. Але як можна продавати квартири в незаконно збудованому й не зданому в експлуатацію будинку? З таким же успіхом ми, громадськість, можемо продавати кабінети в приміщенні Ірпінської ради». Словом, конфлікт між громадою й підтримуваними владою забудовниками ускладнюється. Редакція «Зорі Приірпіння» відстежуватиме й надалі цю ситуацію. Радує те, що до громади таки дослухаються. Люди впливають на депутатів.  Й сьогоднішнє провалене голосування із затвердження детального плану забудови – цьому яскраве свідчення.

Воно особливо актуальне напередодні сьогоднішніх громадських слухань у Коцюбинському, де місцеве КІНО (Карплюк і «Нові обличчя») збираються перетворити прадавній ліс у парк «Біличанський». Про це вони говорили в «різному» на Ірпінській сесії.

Активісти погрожують продати приміщення Ірпіньради  Або «самоокупність» по-карплюківськи

Взагалі, там багато чого можна було почути цікавого з вуст Володимира Карплюка, який звично намагався повчати своїх політичних опонентів, насамперед депутатів-свободівців. Зокрема, міський голова заявив, що усі комунальні підприємства Ірпеня самоокупні. Слід розуміти КП «Ірпінський вісник» також. У «самоокупності» якого можна переконати хіба що якогось божевільного. Адже на очах у громадськості депутати на сесіях виділяють з бюджету мільйони дотацій КП «Ірпінський вісник», а потім на виконкомах ще десятки тисяч на його передплату. Отака-от «самоокупність» по-карплюківськи.

 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *