83 поліцейські групи швидкого реагування – зі зброєю, авто та спецзасобами захисту і зв’язку

83 поліцейські групи швидкого реагування – зі зброєю, авто та спецзасобами захисту і зв'язкуВідсьогодні громадський порядок та спокій жителів на вулицях столичного регіону охоронятимуть майже 700 новостворених патрульних правоохоронців. У 11 територіальних відділах обласної поліції розпочали роботу 83 групи швидкого реагування.

Групи швидкого реагування призначені для миттєвого реагування на заяви та повідомлення громадян, вжиття невідкладних заходів щодо попередження та профілактики порушень громадського порядку, негайного виїзду до місця події та розкриття злочинів за «гарячими слідами».

Кожна група швидкого реагування працює в цілодобовому режимі. До їх складу входять працівники превентивної діяльності, патрульної служби та колишні співробітники Державтоінспекції. Поліцейські екіпіровані табельною вогнепальною зброєю, службовим автотранспортом, спеціальними засобами захисту та засобами зв’язку.

Створення груп швидкого реагування дає змогу поліпшити керованість сил поліції та зменшує час прибуття на виклик, відтак – забезпечує ефективнішу протидію правопорушенням.

Досвід отриманий у Васильківському та Обухівському районах вже приніс позитивні напрацювання, в наслідок чого збільшилась кількість розкритих злочинів.

Відділ комунікації ГУНП в Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *