7 кілометрів браконьєрських сіток, 212 кілограмів риби та 6 човнів вилучено рибоохоронцями (+ фото)

У період з 17 по 25 березня 2019 року рибоохоронний патруль Київщини задокументував 71 правопорушення природоохоронного законодавства. Так, було складено 25 протоколів за грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), 26 – за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), чотири – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (продаж риби без відповідних документів) та два – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (збут чи зберігання заборонених знарядь лову). Також оформлено 14 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Протягом восьми днів рибоохоронні патрульні вилучили 67 од. заборонених знарядь лову, а саме: 54 од. сіток, загальною довжиною близько 7 км, 4 од. «павук», по 3 од. «драч» і ятір, 2 од. «екран» та ості. Також затримано шість човнів. Загальна вага вилучених водних біоресурсів склала 212 кг. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 43 419 грн.

Найбільшу кількість порушень зафіксовано на Канівському водосховищі. Тут було складено 18 протоколів на зимувальних ямах (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та шість – за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП). На р. Тетерів, де протягом року заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність, складено чотири протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Крім того, порушників затримано на водосховищах Київське та Великий Супій, річках Десна, Ірпінь, Рось, Роська, Стугна, Кам’янка, Супій, Гнилий Тікич, водоймах загального користування в м. Тетіїв та в с. Коржі Баришівського району і на оз. Святе.

Джерело: Київський рибоохоронний патруль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *