53 населені пункти Київщини знеструмлені через сильні вітри

53 населені пункти Київщини знеструмлені через сильні вітри

Через сильні пориви вітру до 20 метрів в секунду у Київській області знеструмлені 25 ліній електропередач та 963 трансформаторні підстанції. Без світла опинились 53 населених пункти повністю та 46 частково. Більше за інші від негоди постраждали Києво-Святошинський, Богуславський та Броварський райони. Енергетики в посиленому складі працюють над відновленням електропостачання, щоб повернути світло вже сьогодні, – йдеться у повідомленні DTEK.

Наразі на аварійних ділянках працює 75 бригад з 230 енергетиків та 84 одиниці спецтехніки. За даними Гідрометцентру такі погодні умови на території Київської області будуть триматись і завтра 11 лютого, що може призвести до нових обривів проводів електропостачання. Аварійні бригади Київобленерго працюють у посиленому цілодобовому режимі, щоб оперативно ліквідувати пов’язані з непогодою аварійні відключення. Енергетик нагадують про необхідність дотримання правил електробезпеки:

● при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі;

● не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкатися його.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це в кол-центр Київобленерго за (044) 459-07-40 (цілодобово).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *