1860 безоплатних адміністративних послуг надали протягом січня-лютого Ірпінські податківці

1860 безоплатних адміністративних послуг надали протягом січня-лютого Ірпінські податківці

Працівниками ЦОП Ірпінської ДПІ протягом січня-лютого 2023року надано відвідувачам 1860 безоплатних адміністративних послуг, з них в електронному вигляді 840.

Упродовж  січня-лютого 2023 року фахівці Ірпінської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надали громадянам 1860 адміністративних послуг, з них в електронному вигляді 840 , з яких 818 стосувалися видачі карток платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Крім того, здійснено видачу 536 витягів з реєстру платників ПДВ, 108 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, реєстрацію 70 книг обліку розрахункових операцій. Слід відзначити, що за означений період податківці зареєстрували 20 реєстраторів розрахункових операцій.

Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області звертає увагу, що  перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Інформацію з питань режиму роботи Ірпінської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04597)6-00-26 або на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Крім цього, є можливість отримувати адміністративні послуги в режимі онлайн за допомогою Електронного кабінету платника :http://cabinet.tax.gov.ua

Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *