115 одиниць зброї та спецзасобів добровільно здали жителі Київщини протягом 10 днів жовтня

З 1 жовтня (з початку проведення місячника) громадяни добровільно здали до територіальних органів поліції 115 одиниць зброї та спецзасобів. 

115 одиниць зброї та спецзасобів добровільно здали жителі Київщини протягом 10 днів жовтня

Зокрема, армійських зразків, мисливську нарізну, гладкоствольну зброю, холодну, газові пістолети і револьвери, пристрої для відстрілу патронів та набої.

Кожен, хто за власним бажанням до 31-го жовтня принесе до поліції ці небезпечні предмети, а також боєприпаси та вибухівку, звільниться від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Правоохоронці продовжують інформувати населення щодо настання кримінальної відповідальності за незаконне носіння, зберігання, купування чи збут (за ст.263 Кримінального кодексу України).

До профілактичних заходів, спілкування з населенням залучені групи реагування патрульної поліції, дільничні офіцери, працівники дозвільної системи.

Якщо ж людина здасть зброю до 31 жовтня без відповідних документів, поліція надає можливість її оформити, тобто зареєструвати в особисту власність і використовувати на законних підставах.

З питань добровільної здачі кожен може звернутися до місцевого відділку, зокрема, до дільничного за місцем проживання або ж реєстрації.

Джерело: Відділ комунікації поліції Київської області 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *