НАСТОЯТЕЛЮ ІРПІНСЬКОЇ ЦЕРКВИ – 90!

Духівнику Ірпінського благочиння, протоієрею Памфілу, настоятелю Свято-Троїцького храму нашого міста виповнилося — 90 років! У довжині його життєвого шляху, вписався ледь не весь вік нашого міста, а день народження припав на його День Ангела.

НАСТОЯТЕЛЮ ІРПІНСЬКОЇ ЦЕРКВИ – 90!

Памфіл Микитович завжди виховав не одне покоління православної пастви. Його стежкою пішли рідні діти, отець Сергій служить у Свято-Троїцькому храмі міста, другий син, отець Василь — у Києві на Деміївці. Донька Анна є регентом одного з найкращого хорів православних церков України, наймолодша донька Олена нині проживає в Канаді,  її чоловік  також є священиком. Отець Памфіл свого часу  закінчив музичне училище.

Привітати отця Памфіла прийшло багато прихожан, зокрема колишній очільник міста Олег Бондар, депутати Ірпнінської міськради Петро Ященко, Петро Король та інші. Архієрейську службу на честь ювілею відправив єпископ Макрівський, Іларій, повідомивши, що Блаженішим митрополитом Онуфрієм отцю Памфілу було присвоєно орден Андрія Первозванного I  ступеня. Многая літа!

 

 

 

Автор: Валентин СОБЧУК

Arrow
Arrow
PlayPause
prodam
Slider
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *