«Життя – віддане людям»: у Гостомелі відкрили пам’ятну стелу і презентували книгу про Юрія Прилипка (+ фото)

У Гостомелі відкрили стелу пам’яті на місці загибелі від ворожих куль героїв нашого часу, які виконували волонтерську місію. Ще й досі на цьому місці світиться від пострілів огорожа… На мітингу-реквієму з нагоди роковин виступило багато присутніх, які пом’янули добрим словом полеглих, а також дружина героя Івана Зорі, Юлія, її виступ на відео…

Це сталося 3-го березня минулого року. У цей день зведена група ГУР і СБУ дала в Гостомелі потужний бій окупантам, які залізною колоною проривалися на Київ. Хоч наша група була не великою проти тисячної армади, але в цей день її колона була зупинена на перехресті склозаводу, де було підбито 12 “коробок”. Колись той бій вивчатимуть у підручниках. А про подвиг гостомельських героїв: очільника громади Юрія Прилипка, Івана Зорю, Олександра Карпенка нагадуватиме стела на березі річки Рокач.

З часом імена всіх героїв будуть на обелісках.

У цей день також була презентована книга «Життя – віддане людям». Вона про Юрія Ілліча Прилипка, про його життєвий шлях і доброчинність, яка рятує світ, про його мрію, щоб Гостомель був містом. Його мрія збулася – він разом із ним став героєм. Книга є в селищній бібліотеці.

Валентин СОБЧУК

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *