Журналістку з Ірпеня Вікторію Ковальову відзначили подякою НСЖУ

Журналістку з Ірпеня Вікторію Ковальову відзначили подякою НСЖУ

«Після тривалого карантинного тайм-ауту зустрілася сьогодні з колегами. Привід приємний. Отримала подяку від Національної спілки журналістів України, – повідомила на своїй сторінці у ФБ наша землячка з Ірпеня Вікторія Ковальова.

Я теж хочу подякувати всім тим, хто в свій час доклав зусиль до мого становлення як журналіста. Редакторам, з якими мені, як правило везло. Вони були розумними і демократичними. Професіоналами і разом з тим, чудовими людьми. Дякую друзям-журналістам, з якими працювалося і працюється комфортно. Вони здатні, не дивлячись на непрості часи створювати ауру позитиву. Вдячна компетентним експертам, які оперативно і фахово надають коментарі та знають відповіді на будь-яке запитання. Читачам, які діляться новими темами і проблемами. І навіть своїм критикам, тому що саме вони не дають розслабитися і змушують триматися в формі.

Люблю свою роботу. Насолоджуюсь запахом свіжої поліграфічної фарби, хоча сьогодні вже домінують електронні ЗМІ. Це ж чудово, коли завдяки нашим журналістським рядкам на сторінках різних видань зупиняється час і певні події».

Журналістку з Ірпеня Вікторію Ковальову відзначили подякою НСЖУ

Редакція газети і сайту Зоря Приірпіння долучається до привітань і щирих побажань нашій колезі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *