Зелений Ірпінь забудовники перетворюють на бетонне гетто (відео)

Ще кілька років тому Ірпінь був одним із найзеленіших куточків Київщини – місто – курорт пишно вбране у зелені лісові шати. Знамените мелодійним співом птахів та чистим повітрям. Однак все це лишилось лише на фотографіях, як згадка про прекрасне минуле. Нинішня влада забудовників всього за 4 роки перетворила місто у бетонне гетто.
Зелений Ірпінь забудовники перетворюють на бетонне гетто (відео)Минув місяць відтоді, як депутати Ірпеня за лічені секунди, зі скандалом під прикриттям тітушок проштовхнули оновлений генеральний план міста, попри протести громади.
Впродовж місяця активісти вивчали той єдиний доступний фрагмент з оновленого генплану.
Нові висотки заплановані скрізь, де ще був шанс зберегти ліс чи сквер. Згідно з цим документом, забудовники планують віддати ще 150 гектарів нашої землі під багатоповерхове житлове будівництво.
Відтак, кількість зелених зон у місті ще зменшиться.
Під загрозою забудови і заплава річки Ірпінь, і частина лісопарку “Мужеловський”.
Територія цього лісопарку відома, як зона санаторіїв. Тут поруч колишнї табори “Восток” та “Сокіл”, санаторії “Дружній” та “Ясний”. Але й на них поклала око влада забудовників.
Хоча законодавством України категорично заборонено переводити зони рекреації в щось інше.
Громадські активісти переконані – відправною точкою в знищені міста став генплан 2012 року.
Населення зростає, а кількість зелених зон в місті невблаганно зменшується. А проблеми з нестачею дитячих садочків, шкіл медичних закладів ніде не діваються . Що чекає на Ірпінь в майбутньому, на жаль, уявити не важко: бетонне гетто ще одного спального району столиці.

Джерело: Погляд

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *