«Зебри» у Києві світитимуться від сонячних батарей

Вже через місяць столична влада планує запустити пілотний проект з освітлення у вечірній час доби нерегульованих пішохідних переходів за допомогою сонячних батарей.
У першу чергу, планується зробити з підсвічуванням саме нерегульовані пішохідні переходи у місцях масового скупчення людей.
«Спершу такі запобіжні заходи будуть вжиті для переходів поблизу дитячих садків, шкіл – там, де масове скупчення пішоходів. Перелік першочергових об’єктів нами вже відпрацьований», – зазначив директор КП «Київдорсервіс» Віктор Черній.

«Зебри» у Києві світитимуться від сонячних батарей
Черній також підкреслив, що відповідне фінансування для реалізації проекту є. Наразі залишається розробити сам проект.
«Думаю, що через місяць ми зможемо продемонструвати пілотний проект установки і роботи сонячних батарей. Що це таке? Це додаткові світильники, які будуть спрямовані на необхідну ділянку і давати найбільш повне освітлення. По суті, це епюра, яка буде накладатися на перехід і підсвічуватися. А водії зможуть за 20-30 метрів від об’єкта бачити людину», – розповів Віктор Черній.

Варто зазначити, що на початку грудня 2015 на сайті електронних петицій міста Києва з’явилася пропозиція про створення підсвічування для пішохідних переходів у темний час доби. Автором петиції, яка набрала більше 10 000 підписів, є Головченко Ігор Анатолійович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *