Збори ірпінської «Свободи» відвідав керівник обласної партійної організації Ігор Сабій

Учора, 11 листопада, відбулися перші післявиборчі збори комітету Ірпінського міського осередку ВО «Свобода». На зібрання прибув очільник обласної партійної організації Ігор Сабій. Після завершення зборів пан Ігор охоче спілкувався із журналістами. Найцікавіші його думки пропонуємо до уваги читачів.

Збори ірпінської «Свободи» відвідав керівник обласної партійної організації Ігор Сабій

Стосовно оцінки попередньої діяльності Ірпінського осередку ВО «Свобода» Ігор Сабій сказав наступне:

«Виборці дали добру оцінку нашій попередній діяльності. Підтвердженням цьому є подолання 5-% прохідного бар’єру до Ірпінської ради. Троє новообраних депутатів-свободівців вже розпочали підготовку до першої сесії новообраної міськради».

Скандал в інформаційному просторі Приірпіння довкола виборчих списків «Свободи» Ігор Сабій прокоментував наступним чином:

«Є громадський активіст, який не є членом «Свободи». Він незадоволений тим, що не став депутатом міської ради. Але не ми приймали виборчий закон і не ми визначали, хто став депутатом. Закон складний, для більшості людей не зрозумілий. Нас він також не влаштовує. Але ми не можемо всупереч закону когось зробити чи не зробити депутатом. Є закон і ми мусимо його виконувати. Вважаю, що всі троє свободівців, які стали депутатами – достойні люди. Це – Андрій Ополінський, Роман Погорілий і Валерій Степанюк. Ми будемо їм допомагати, а з іншого боку контролювати через імперативний мандат, аби вони дотримувалися своїх передвиборчих обіцянок та не виступали всупереч позиції партії».  

Збори ірпінської «Свободи» відвідав керівник обласної партійної організації Ігор Сабій

Стосовно перспективи свободівців входження до коаліцій та їхньої роботи в міській раді загалом керівник обласної організації ВО «Свобода» висловив такі міркування:

«Перші дві сесії будуть мати організаційний характер. Депутати мають обрати заступників міського голови, виконавчий комітет та сформувати депутатські комісії. За результатами цих голосувань вже можна буде визначити, якою буде депутатська більшість – продовження влади забудовників чи прийматиме рішення на користь Ірпінської Громади. На першій сесії ВО «Свобода» виступить із заявою, в якій зазначить за що і проти чого ми виступаємо. Залежно від того, хто підтримає нашу позицію, із тими депутатами ми й будемо творити коаліцію. Думаю, що перші ж голосування покажу, хто чим дихає. Основні пріоритети «Свободи» –  контроль за використанням міського бюджету, аби він спрямовувався на розвиток Ірпінської Громади. Є два ключові моменти у житті міста: бюджет і генплан. Це ті речі, які ми найбільше будемо контролювати. Також ми будемо контролювати, аби наша фракція голосувала за ті рішення, які допомагатимуть створювати робочі місця в Ірпінському регіоні, аби він не був лише «спальним районом» Києва. Питання не тільки у правильному розподілі й освоєнні бюджету, а й у його правильному наповненні – щоб він збільшувався».

Щодо того, що лави Свободи демонстративно покинули двоє партійців, Ігор Сабій зазначив, що  не бачить в цьому жодної трагедії, якщо навіть їх буде більше. Партія це живий організм, якому потрібне постійне оновлення. Якщо ж  люди замість того, щоб працювати і доводити свою точку зору, написали заяви і швиденько виклали це у Фейсбук, значить кілька десятків «лайків» їм дорожча за долю партії. Це їхній вибір. Без жалю попрощатися з ними – вибір партії.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *