Завдяки поліції та зоозахисникам розселили шістьох покинутих тигрів (відео)

Шістьох тигрів, яких в кінці грудня знайшли покинутих напризволяще у покинутому клубі Tiger Club на острові Водників під Києвом, забрали у нові будинки. Про це повідомила зоозахисниця Євгенія Прокопенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Завдяки поліції та зоозахисникам розселили шістьох покинутих тигрів (відео)

За її словами, тигри будуть жити в трьох приватних закладах: “Фельдман Екопарк”, Притулок для диких тварин і зоопарк “12 місяців” .

Завдяки поліції та зоозахисникам розселили шістьох покинутих тигрів (відео)

“Сьогодні всі тигри їдуть по своїм новим будинкам. Я хочу сказати дякую “Фельдман Екопарк” і особисто Олександру Борисовичу, Наталії Поповій і її Притулку для диких тварин, Михайлу Пінчуку і зоопарку “12 місяців” – саме туди сьогодні господар тварин добровільно передав тигрів”, – написала Прокопенко.

Також ситуацію з тиграми прокоментували правоохоронці Києва. За словами начальника Голосіївського управління поліції Олега Волошина, поліцейські убезпечували безпеку громадян, спеціалістів профільних закладів, які приїхали за тиграми, волонтерів та журналістів.

“Співпраця правоохоронців, зоозахисників та представників організацій, у які поміщені тварини, дали позитивні результати. Також поліцейські Голосіївського управління поліції перевірили та задокументували нові умови утримання тигрів. Згідно з нормами законодавства, тварини перебувають на карантині, під час якого ветеринари встановлять загальний стан здоров’я кожної з них”, – розповів він.


Джерело: ТСН 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *