Заплаву зорали – торф вже не горітиме

Така інформація прозвучала на засіданні виконкому Гостомельської селищної ради. Селищний голова Юрій Прилипко подякував за роботу з оброблення землі в заплаві річки Ірпінь керівнику сільгосппідприємства «Рено» Сергію Завгороднюку.

Заплаву зорали – торф вже не горітиме

Хоч до того, аби на цих землях збирати врожаї, ще потрібно її обробляти 2-3 роки, але після того, як була зорана заплава сталося лише одне займання, яке було оперативно ліквідовано. Загалом, як зазначив Сергій Завгороднюк, для остаточного вирішення питання необхідно реалізувати представлений ним проект прокладання трубопроводу для гасіння пожеж.

Заплаву зорали – торф вже не горітиме

З-поміж інших питань засідання Гостомельського виконкому було розглянуто підготовку до Дня Незалежності та Дня Прапора. Про план заходів відзначання доповідав заступник селищного голови Василь Саєнко.

Заплаву зорали – торф вже не горітиме

Члени виконкому проголосували за те, щоб заборонити тимчасову торгівлю на автостоянці біля ринку. Стоянка повинна залишатися стоянкою, а торгівля з машин має здійснюватися поза нею.

Також виконком вирішив заборонити встановлення нових рекламних біл-бордів на магістральній вулиці Гостомеля – Свято-Покровській.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *