ЗАЛІЗНИЦЯ В ГРАВІЄВІЙ «ІМЛІ»

Густі клуби пилу окутують залізницю та все, що знаходиться навколо неї. Платформи разом пасажирами рясно притрушуються з «хмар» гравієвого пилу, коли на великій швидкості Приірпінням мчать нічим не накриті вагони з гравієм чи щебенем. Зрозуміло, що це не додає ні настрою, ні здоров’я тим людям, яким у цей час «пощастило» опинитися неподалік залізничної колії.

Таку картину зафіксувала на відео кореспондентка «Зорі Приірпіння» 25 квітня о 15:25 на станції Буча.

Зрозуміло, що цей поїзд їхав, розтрушуючи гравієву пилюку, не тільки через Бучу, й не тільки через Приірпіння. Прикро констатувати, що подібне відбувається далеко не вперше.

Тож виникає цілком логічне й закономірне запитання: навіщо нам це треба? Нехай керівництво «Укрзалізниці» подбає про накриття своїх вагонів, аби не погіршувати і так далеко не кращу екологічну ситуацію. Вважаємо, що такі факти  повинні стати предметом звернення до керівництва «Укрзалізниці» міських та селищних голів Приірпіння, через які проходить залізниця.

У свою чергу громадськість оцінить те, як зреагують на наведені факти Олександр Венгрик (Ворзельський голова), Анатолій Федорук (Бучанський голова), Володимир Карплюк (Ірпінський голова) та Вадим Садовський (Коцюбинський голова).  

Також вважаємо, що подібні випадки мають стати предметом реагування Ірпінської міської та Київської обласної прокуратури й Державної екологічної інспекції в Київській області.

  

Надія ФЕДЦОВА,

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *