Забудовник розрахується з містом квартирами

ЖК «Київський» вийшов з ініціативою передати у комунальну власність міста сім квартир. Про це повідомив міський голова Володимир Карплюк на минулому засіданні Виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

«У нас є забудовник «БілдГрупМенеджемент», який будує житловий комплекс «Київський» на вулиці Карла Маркса, – роз’яснив ситуацію мер Ірпеня. – Вони вже не одноразово зверталися до нас про присвоєння юридичних адрес – ми їм відмовляли у зв’язку з тим, що не була сплачена пайова участь. На сьогоднішній день вони виконали соціальних навантажень для сплати пайової участі аж на один будинок. Звернулися до нас, і ми по цьому одному будинку безпосередньо надаємо їм юридичну адресу. Вони вийшли з ініціативою – 7 квартир цього будинку передати до комунальної власності міста».

Забудовник розрахується з містом квартирами

Відтак, члени Виконкому голосуванням підтримали пропозицію про присвоєння адресного номеру будинку по вул. Карла Маркса, 2/1 корпус В (загальна площа – 6961, житлова – 3348  кв. м.).

Після чого від селищних голів почулися запитання: «Чому вони передають?», «Це їхня добра воля?».

«Ми не маємо права відмовляти людям, коли вони просять. Я переконаний, якщо селища будуть спілкуватися з підприємствами, то і у вас будуть люди, які захочуть допомагати населеним пунктам», – відповів Володимир Карплюк.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *