За тиждень померло 4 хворих на туберкульоз та 4 хворих на СНІД

За тиждень померло 4 хворих на туберкульоз та 4 хворих на СНІДУ Київській області за період з 8 по 14 квітня вперше  виявлено 30 хворих на туберкульоз та 3 хворих на ВІЛ/СНіД-інфекцію. Померло 4 хворих на туберкульоз та 4 хворих на СНІД.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції (138 випадків) носить спорадичний характер.

Випадків захворюваності на шигельоз ( дизентерію) не зафіксовано. Зареєстровано: 2 випадки – сальмонельозу (Києво-Святошинський район,

м. Ірпінь),  2 випадки – гепатиту А (Києво-Святошинський район, Вишгородський район),  46 випадків – вітряної віспи (Вишгородський район – 10, Броварський район – 31,  Васильківський район – 5), 4 випадки – кашлюка (Броварський район – 3, Бориспільський район – 1).

В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.

Спеціалістами Держсанепідслужби області перевірено 15 об’єктів.

Фахівцями Головного управління Держсанепідслужби у Київській області та його структурних підрозділів проведено 54 бесіди, прочитано 2 лекції, підготовлено 2 публікації в ЗМІ та 4 санбюлетні.

Проведено 164 дозиметричних замір гама-фону в контрольних точках  на території населених пунктів області. За даними замірів середній рівень гама-фону на території Київської області складає 16 мкР/годину і перебуває у межах – від 14 мкР/годину до 18 мкР/годину, що не перевищує природного фону. Проведено 24 радіометричні дослідження  харчових продуктів, відхилень не зафіксовано.

Матеріал подається в порядку інформування

Джерело: КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *