За незадекларовані 15 мільйонів мультиквартирним депутатом Оверком НАЗК направило до суду 83 адмінпротоколи

Оверко не подав 83 повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після отримання у 2017 році доходу від продажу 83 квартир. Сума, про яку він не повідомив, становить понад 15 млн.

За незадекларовані 15 мільйонів мультиквартирним депутатом Оверком НАЗК направило до суду 83 адмінпротоколи «Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 83 адмінпротоколи стосовно депутата Ірпінської міської ради VII скликання за неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані», – йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

За даними Нацагентства, депутат Ірпінської міської ради VII скликання Ігор Оверко не подав 83 повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після отримання у 2017 році доходу від продажу 83 квартир у місті Ірпінь. Загальна сума, про яку не повідомив депутат, становить понад 15 млн 196 тис. грн, уточнили у Агентстві.

Крім того, як уточнили в НАЗК, несвоєчасно повідомили Національне агентство про суттєві зміни в майновому стані депутат Бучанської міської ради Київської області VII скликання Олександр Таможній у зв’язку з придбанням автомобіля Lexus LS 460 вартістю 210 000 грн.

«Відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – сказано у повідомленні.

«Відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – зазначили у Нацагентстві.

За незадекларовані 15 мільйонів мультиквартирним депутатом Оверком НАЗК направило до суду 83 адмінпротоколи

Нагадаємо, у депутата Ірпінської міськради Ігоря Оверка у 2016 році загалом було у власності 586 квартир загальною площею більше, ніж футбольне поле стадіону «Олімпійський». 400 квартир депутат продав, 186 залишилось у власності.

Джерело: Главком.UA

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *