За І квартал українці купили 1,7 тис. електромобілів – на третину більше, ніж торік за цей період

За І квартал українці купили 1,7 тис. електромобілів – на третину більше, ніж торік за це період

У січні-березні 2020 року в Україні розмитнили і зареєстрували 1,7 тис. автомобілів на електротязі.

Як зазначають у асоціації “Укравтопром”, це на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зокрема, у березні 2020 року українську реєстрацію отримали 409 транспортних засобів, що працюють виключно на електротязі.

“Незважаючи на березневий спад, ринок електромобілів зріс на третину у порівнянні з лютим 2020 року”, – зауважують в Укравтопромі.

Протягом першого місяця весни було зареєстровано 386 легкових електромобілів і 23 – комерційних. В частині легкових електромобілів частка імпортного секонд-хенду в березневих реєстраціях становила 86% (333 шт.), а в комерційному сегменті – всі 100% (23 шт.).

У той же час, незважаючи на створені карантинними заходами обмеження реєстрації нових легкових електромобілів щодо 2019 року у березні виросли на 36% до 53 шт.

Втім, відносно березня минулого року кількість реєстрацій легкових електромобілів знизилася на 16%, а комерційних – майже на 40%.

“Таке падіння реєстрацій на ринку електромобілів пов’язано з тим, що його левову частку формують старі автомобілі, ввезені з-за кордону, постановка на облік яких в середині минулого місяця, в зв’язку з карантином, була припинена”, – пояснили в Укравтопромі.

Лідером ринку електрокарів залишається Nissan Leaf. За минулий місяць 129 автомобілів цієї моделі (всі вживані) отримали українські номери. На другому місці Tesla Model S – 47 реєстрацій. З цієї кількості лише один автомобіль був новим. Третім за популярністю у березні став електромобіль TESLA Model 3 (зареєстровано 32 авто; всі вживані).

Всього, за підсумками першого кварталу 2020 року в Україні розмитнили і зареєстрували 1,7 тис. автомобілів на електротязі, що на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Джерело: ecotown

 

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *