З системою енергонезалежності Power Kit не страшні відключення і платіжки за електрику

З системою енергонезалежності Power Kit не страшні відключення і платіжки за електрику

В попередній осінньо-зимовий період Українці максимально рятувалися портативними зарядними станціями, серед яких найбільшою довірою користувалися рішення EcoFlow. Цього сезону виробник енергонезалежних рішень запропонував користувачам стаціонарі системи Power Kit ємністю від 2 до 15 кВт*год. Як повідомляють в офісі Robotics Distribution, ексклюзивного дистриб`ютора EcoFlow в Україні, станом на кінець літа  інтегровано понад 150 одиниць обладнання. І серед клієнтів такі бізнеси як “Хенкель Україна”.

EcoFlow Power Kit —  перша у світі інтегрована система енергозабезпечення типу “швидко встановлюйте та одразу користуйтесь” розроблена спеціально для гарантування енергетичної автономності будинків і трейлерів.

Power Kit складається із LFP-акумуляторів, центрального хабу підключення (перетворювач електроенергії), консолі управління, розподільчої панелі змінного/постійного струму.

Для автономності Power Kit зазвичай інтегрують як систему повного циклу разом із сонячними панелями, що в типових умовах Київського регіону гарантує до 50% генерування необхідної енергії для дому в осінньо-зимовий період. У весняно-літній час сонце генерує 100% енергії. Важливо й те, що протягом дня Power Kit може одночасно працювати як  на видачу електроенергії.

“Впродовж крайніх чотирьох місяців ми забезпечуємо наші потреби в електроенергії завдяки системі EcoFlow Power Kit. Встановили комплект з 2-ма акумуляторами загальною ємністю 10 кВт*год та 4-ма сонячними панелями потужністю по 400 Вт кожна. Цієї системи достатньо, щоб живити освітлення будинку, систему охорони, інтернет, підтримувати постійну роботу бойлера, трьох холодильників, мікрохвильової печі, чайника, гаджетів впродовж доби”, — ділиться користувач з Києва.

Комплектація системи Power Kit залежить від потреб користувача і доступна в різному ціновому сегменті. Наявність мобільного додатка EcoFlow дозволяє контролювати систему зі смартфона.

“З 2022 року Україна має авторизований сервісний центр EcoFlow. Гарантія виробника  EcoFlow Power Kit  поширюється практично на все, крім кабелів і становить 5 років. Тому професійний сервіс — на першому місці”, — Валерій Яковенко, співзасновник Robotics Distribution.

Наразі бренд анонсує вихід на ринок України новинки трифазної системи енергонезалежності EcoFlow PowerOcean. Презентація якої відбудеться вже 18 жовтня  в рамках EcoFlow Energy Day 2023 (Київ).

Джерело: bigkyiv

Інші публікації на цю тематику дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *