З початку року попит на електромобілі в Україні зріс на 69%

З початку року попит на електромобілі в Україні зріс на 69%За два місяці з початку року в Україні первинну реєстрацію пройшли 814 легкових електромобілів – це на 69% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Більшість із них (741 авто) були у експлуатації, інформує Укравтопром.

Лідером українського ринку автомобілів на електротязі залишається Nissan Leaf. За два місяці 422 електрокари отримали українські номери. При цьому тільки 11 автомобілів з цієї кількості були новими. Другою за популярністю стала Tesla Model S – 65 шт. (2 нових автомобілі і 63 старих). На третьому місці – BMW i3 з результатом 62 первинні реєстрації, через які пройшли пів сотні б/в і 12 нових машин. Електромобіль Renault Zoe вибрали 46 українців (з них нові автомобілі мають лише шестеро). Замикає п’ятірку найпопулярніших електромобілів FIAT 500e. З січня по лютий 35 вживаних електричних Фіатів отримали українську прописку.

Восьме місце посів електромобіль Jaguar I-Pace, який став бестселером на українському ринку нових електрокарів із результатом 21 зареєстрований автомобіль. При цьому всі електромобілі цієї моделі були новими.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *