З маршрутки до травмпункту – школярка випала на ходу з салону

З маршрутки до травмпункту – школярка випала на ходу з салону В Ірпені сталося надзвичайна подія на автомаршруті №7. У салоні на ходу відкрилися двері, внаслідок чого випала на дорогу пасажирка – 10-класниця Ірпінської школи. Її забрала карета швидкої допомоги із закритою черепно-мозковою травмою й забоєм головного мозку. Зараз дівчина перебуває на лікуванні в обласній лікарні.

Даний маршрут обслуговує Ірпінське АТП-13250, на діяльність якого постійно нарікають пасажири. Протягом цього року плата за проїзд Ірпенем згаданим автоперевізником підвищувалася двічі. Спочатку у березні на засіданні виконкому Ірпіньради директор АТП13250 Олександр Лабунський заявив, що потрібно кредит на закупівлю нових машин. З цього приводу виконком погодив зростання плати за проїзд із 5 до 6 гривень.

У вересні Лабунський поскаржився на високі ціни на пальне. З цього приводу виконком погодив зростання плати на проїзд із 6 до 7 гривень. При цьому, як зазначають пасажири, зростання тарифів перевізника не позначилося на якості перевезень. Нарікання й НП на Ірпінських маршрутах стали доволі частим явищем.

Про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *