З думками про Героїв Небесної Сотні

Два роки тому розпочалися жахливі події на вулиці Інститутській під час Революції Гідності. Більшість з нас їх пам’ятає, а дехто навіть брав участь. Тоді ми об’єднали зусилля заради нашої країни. Ми вірили, що зможемо її змінити – і за цю віру і за це бажання платимо велику ціну. Найбільшу ціну сплатили ті, хто віддав свої життя. І першою сотнею була Небесна Сотня.

20 лютого за указом президента в Україні відзначають День Героїв Небесної сотні. Акції пам’яті жертв Майдану заплановані у багатьох містах країни. На Майдані  Незалежності в Києві також відбудеться низка заходів.

У ці другі роковини найтрагічніших днів Революції в Ірпені на площі Слави пройшов мітинг. Хоч ми й не маємо серед ірпінчан героїв «Небесної сотні», але в цей день ми відчули необхідність знову об’єднатися для того, щоб згадати наших героїв.

З думками про Героїв Небесної Сотні, з думками про учасників АТО, з думками про Героїв… Саме таким був цей ранок. І нехай нас було чоловік зо 30, але це було для нас важливо. Важливо побачити, що ми не одні, побачити сльози, молитви, як хтось наспівує під носа слова Гімну, відстояти літургію і покласти квіти. Важливо було почати цей день з віри в людей і з думок про Героїв.

 

Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *