ЮНІ ТАЛАНТИ МАЛЮЮТЬ ІРПІНСЬКУ ЗИМУ

Художній пленер “Зима в Ірпені 2018” – прекрасний мистецький проект, що тривав протягом двох зимових тижнів і символічно фінішував у День усіх закоханих.

ЮНІ ТАЛАНТИ МАЛЮЮТЬ ІРПІНСЬКУ ЗИМУ

Плідна творча робота учасників проекту дала потужні результати і показала високий рівень мистецької культури нашого краю.

Вихованці художньої школи “Irpen Art School”, юні талановиті митці, мали можливість творити пліч-о-пліч з такими метрами образотворчого мистецтва як Михайло Довгань, Олександр Ольхов, Василь Красьоха, Костянтин Могилевський. Завдяки майстерній роботі головного організатора пленеру, начальника Відділу культури, національностей і релігій Євгенії Антонюк, увесь арт-захід пройшов на одному диханні, а картини, що створено протягом пленеру, надзвичайно влучно передали чарівність і романтичність природи ірпінського краю.

Працювали вихованці “Irpen Art School” у техніці “графіка” на крафтовому папері формату А2, застосовуючи лайнери і білила. Мотивом для творів мистецтва стали види Ірпеня з вікон творчої атмосфери школи, з яких відкриваються чудові урбаністичні краєвиди міста. Завдяки такому практичному рішенню, усі учасники пленеру перебували у комфортних умовах творчої праці.

ЮНІ ТАЛАНТИ МАЛЮЮТЬ ІРПІНСЬКУ ЗИМУ

Керівник Художньої школи “Irpen Art School” Євгенія Харгрі поділилася своїми враженнями від зимового пленеру: “Черговий насичений творчістю пленер в одну мить увійшов до історії мистецтва як подія самобутня, ексклюзивна. Приємно, що кожен арт-проект є прекрасною і продуктивною роботою однодумців”.

Учасниками зимового пленеру стали вихованці: Валерія Овчіннікова (16 років), Валерія Зіневська (15 років), Анастасія Малишева (15 років), Ніка Багрій (14 років), Єлизавета Мартіна (15 років), Дарія Калашнік (16 років). Варто зазначити, що вихованці художньої школи “Irpen Art School” беруть участь у різних мистецьких проектах на регулярній основі, здобуваючи досвід, потужну практику, цікаві творчі знайомства.

Усім поціновувачам мистецтва пропонуємо долучитися до соцмережі школи в instagram: https://www.instagram.com/irpen_artschool/

 

Художня школа академічного рисунку і живопису “Irpen Art School” запрошує на навчання дорослих і дітей (від 8 років)

 

До уваги маємо важливу інформацію

 в “Irpen Art School” оновлено контактні номери телефонів:

+3 8 (098) 101-66-22; +3 8 (050) 101-66-22

 

Зростаємо творчо разом!

One thought on “ЮНІ ТАЛАНТИ МАЛЮЮТЬ ІРПІНСЬКУ ЗИМУ

  1. З якого дива всі ірпінські організації, створюючи англомовні назви своїх структур (сайтів зокрема) транскрибують ІрпІІнь як irpEn’. Звідки цей кацапізм другого рівню? Коли вони зрозуміють, що ми – ІрпІнть, а н ИрпЕнь!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *