Як позбутися торф’яного диму

Як позбутися торф’яного диму

Сьогодні зранку знову затягнуло торф’яним димом Бучу, Ірпінь, Гостомель та інші населені пункти вздовж річки Ірпінь. Торять (чи тліють) торф’яні поклади – проте димом затягує місцевість на кілька кілометрів обабіч.

МНСники регулярно протидіють цим задимленням, але це видається тільки локальне, а не глобальне вирішення проблеми. Після гасіння торф загорається знову у тому чи іншому місці.

Як позбутися торф’яного диму Про все це говорили люди під час зустрічей з кандидатом на посаду селищного голови Гостомеля Юрієм Прилипком. На що Юрій Ілліч регулярно пояснює виборцям шлях вирішення цієї проблеми. Виявляється, як розповіли МНСники, аби раз і назавжди ліквідувати займання торфу в заплаві Ірпінь-річки, потрібно зробити так, щоб ці землі знову оброблялися й вирощувалися на них сільгоспкультури.

«Я зроблю так, щоб там люди садили якусь кукурудзу чи гарбузи – головне, щоб там щось росло, а не горіло, – пояснює людям Юрій Прилипко. – Якщо в кожної ділянки біля річки на торф’яниках буде хазяїн, то він сам потурбується, аби там був його врожай, а не нікому не потрібне загорання торфу!».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *