ВПРАВНІ ЛУЧНИКИ В ІРПІНСЬКОМУ ЛІСІ

Сьогодні у лісі, що за Ірпінем в напрямку Біличів, з’явилися лучники. Поміж вікових дубів і сосен тренуються й проводять змагання лучники – представники Всесвітньої федерації традиційної стрільби з лука в Україні (WTAF UKRAINE).

Як розповів кореспонденту «Зорі Приірпіння» президент цієї Федерації ірпінчанин Юрій Трофимов, традиційна стрільба з лука відрізняються від інших різновидів цього виду спорту тим, що вона найбільше наближена до середньоговічного бойового мистецтва. Тоді воїни стріляли з лука не в приміщенні чи на стадіоні, а в лісі та в полі, пішими та з коня на скаку, по нерухомих та рухомих цілях, з висоти фортець, на швидкість та на дальність. Відтак, спортсмени з традиційної стрільби з лука максимально намагаються наслідувати давні традиції лучників, проводячи змагання на природі.

Сьогодні зранку була пристрілка й показові виступи. До речі, дали спробувати постріляти з лука представницям ірпінської влади – Наталі Семко та Віолетті Кременчук. Потім відбірковий тур для визначення рівня кваліфікації учасників турніру. А завтра – основні змагання. Зокрема, вправи на час враження мішеней та стрільба по рухомих цілях.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотомиттєвості змагань лучників

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *