В Ірпені збирали кошти для потреб дітей з ДЦП

Сьогодні в Ірпені відбувся благодійний велопробіг з метою збору матеріальної допомоги для потреб центру реабілітації дитини. Такий центр для дітей з ДЦП з вересня минулого року функціонує в Борисполі. Там проходять реабілітацію діти з усієї України. Як зазначила засновниця Бориспільського реабілітаційного центру Світлана Ареф’єва, подібних закладів в Україні небагато. Переважно вони розташовані у Західній Україні. Відтак, дуже важливим є функціонування реабілітаційного центру і в Київській області.

Бориспільський центр активно розвивається. Все розпочиналося з одного масажного кабінету та одного залу лікувальної фізкультури. Зараз вже три масажні кабінети та три зали ЛФК. Працює психолог, логопед. Проводиться не тільки фізична, а психологічна реабілітація хворих на ДЦП.

Наразі ведеться будівництво басейну, а також хостелу для батьків, які здалеку привозять своїх дітей на реабілітацію. Аби зібрати необхідні кошти організовано благодійний велопробіг містами Київщини. Минулими вихідними він розпочався у Бучі. Сьогодні естафету перейняв Ірпінь. Стартувавши біля приміщення міськради учасники велопробігу проїхалися центральними вулицями міста й на фініш повернулися сюди ж.

Провівши благодійну акцію зі збору коштів на розвиток дитячого реабілітаційного центру, Ірпінь передав естафету іншим містам Київщини.

 Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотомиттєвості благодійного велопробігу в Ірпені

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *