Ворзельський санаторій «Україна» повернуто державі

Завдяки втручанню прокуратури міста Ірпеня до державної власності повернуто санаторій «Україна» в смт Ворзель вартістю понад 13 млн. грн.

 Ворзельський санаторій «Україна» повернуто державі

Рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 25.07.2000 визнано право власності на об’єкти нерухомого майна дочірнього підприємства санаторію «Україна» за одним із суб’єктів господарювання.

Захищаючи інтереси держави, прокуратурою міста Ірпеня в 2011 році до суду  заявлено позов про витребування з незаконного володіння 1 відділення санаторію «Україна» в смт Ворзель Київської області вартістю понад 13 млн. грн.

Рішенням Господарського суду Київської області позов прокурора задоволено, вказане рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради  скасовано та витребувано на користь держави майно санаторію. Рішенням суду касаційної інстанції від 31.03.2015 рішення Господарського суду Київської області залишено в силі.

У подальшому завдяки принциповій позиції прокуратури міста Ірпеня, відділом ДВС Ірпінського МУЮ на виконання рішення Господарського суду Київської області, відкрито виконавче провадження та 07.10.2015  майно  1 відділення санаторію «Україна» в смт Ворзель Київської області  передано державі в особі Фонду державного майна України.

 

 

Олеся ЯНКОВСЬКА,

прокурор прокуратури міста Ірпінь,

юрист 3-го класу

                                                                                     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *