Ворзельська родзинка нового культурного відродження ХХІ століття

З-поміж інших заходів 5 вересня на День Ворзеля у приміщенні театру «Браво» відбувся концерт групи «Галицький». Йому передував виступ Олександра Варцаби (який сьогодні, 6 вересня, о 19:00 виступить із сольним концертом на сцені театру «Браво»).

Лідер гурту відомий виконавець Олександр Галицький у своєму слові до слухачів пригадав з проекцією на сьогодення часи другого культурного ренесансу на зламі ХІХ-ХХ століть. Тоді виникли й розгорнули активну діяльність невеличкі театри, студії, в яких інтенсивно розвивали свою творчість художники, літератори, композитори, актори.

Нині таким невеличким осередком культурного розвитку можна назвати театр «Браво» у Ворзелі, родзинкою якого став виступ на його сцені гурту «Галицький». Загалом концерт краще один раз почути, ніж сотню разів про нього розповідати. Адже справді виступ заслуговує на велику глядацьку увагу. Хто не потрапив на концерт, може його переглянути на цьому відео. Але відчути атмосферу концертної зали сповна під час виступу «Галицького» можна лише будучи присутнім тут.

Опубліковано Юлією Полянською Субота, 5 вересня 2020 р.

Театр «Браво» розпочав свою діяльність у невеличкому приміщенні Ворзельського санаторію «Перемога» лише кілька місяців тому. Але під час концерту «Галицького» у глядачів складалося враження, начебто театр і його атмосфера існують тут століттями.

Панувала атмосфера сімейного затишку й комфорту. Такий штрих. Коли вже «Галицький» завершував свій виступ, один глядач попросив виконати повільну ліричну мелодію для дівчини, з якою він тут познайомився і захотів запросити її на танок. Олександр Галицький без зволікань пішов на зустріч проханню глядача, який зі своєю знайомою закружляв біля сцени. Інші глядачі послідували їхньому прикладу. Сам Галицький зійшов зі сцени, запросивши на танок із зали чарівну білявку. Так на завершення концерт перетворився на танці, даруючи всім учасникам дійства, гурту «Галицький» та глядачам, незабутні святкові відчуття радості й душевного блаженства.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості виступу гурту «Галицький» у Ворзелі

 

Наступний виступ гурту «Галицький» відбудеться 12 вересня у м. Буча на відкритій сцені ТЦ «Варшавський». Початок о 18:30

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *