Водні маршрути у зоні відчуження ЧАЕС: організатори обіцяють щирий прийом відвідувачів з усіма нормами безпеки

Водні маршрути у зоні відчуження готові до прийому відвідувачів і відповідають усім нормам безпеки

Водні маршрути у зоні відчуження ЧАЕС: організатори обіцяють щирий прийом відвідувачів з усіма нормами безпеки

Під керівництвом Голови ДАЗВ Віталія Петрука у Чорнобилі відбулася узгоджувальна нарада за участю фахівців ДСП «Екоцентр», Чорнобильського заповідника, ДП «ЦОТІЗ» та поліції для вирішення організаційних питань під час відвідування зони відчуження водним шляхом. Після наради відбувся виїзд за одним із нещодавно затверджених водних маршрутів: від міста Чорнобиль до села Оташів. Голова ДАЗВ Віталій Петрук особисто перевірив готовність нещодавно відкритих маршрутів відвідування.

«Водні маршрути у зоні відчуження готові до прийому відвідувачів і відповідають усім нормам безпеки. Контрольно-пропускні пункти готові, дозиметричний контроль та супровід забезпечено», — зазначив він.

Аби відвідати зону відчуження за цим маршрутом потрібно оформити відповідну заявку, і організатор візиту має забезпечити відвідувачів водним транспортом. Маршрут доступний лише допоки відкрита водна навігація.

Нагадаємо, що на виконання Указу Президента України №512/2019 «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», ДАЗВ затвердило водні маршрути відвідування зони відчуження, які передбачають пересування річками Прип’ять та Уж.

Джерело: Державне агентство України з управління зоною відчуження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *