«Візитки Ірпеня» – ексклюзивний старт-ап для підприємців

«Візитки Ірпеня» – ексклюзивний старт-ап для підприємців

А ви знали, що в Ірпені створили унікальний інтернет-сервіс для підприємців, який дозволяє отримати клієнтів усього за 25 грн. на місяць?

Ексклюзивний старт-ап розробили в Ірпені, який пропонує зробити з вашої візитки повноцінну інтернет-рекламу, що і буде працювати протягом цілого року. Все це за вартістю дорівнює чашці кави.

Кожен підприємець, відкриваючи власну справу, шукає способи отримати доступну та ефективну рекламу. Підприємці Ірпеня – не виключення. Але, на відміну від підприємців з інших міст, для ірпінців діють спеціальні умови в проекті «Візитки Ірпеня».

 

Як це працює?

Після додавання візитки до проекту сайт автоматично розсилає її по різних соціальних мережах, а сама сторінка індексується пошуковою системою Google. Це все дозволяє отримати чудові результати: візитку підприємця з Ірпеня можуть знайти на першій або другій сторінках у Гуглі (залежить від ніші та оформлення візитки) та в соцмережах. Це просто чудові результати за такі малі гроші!

 

Якщо казати простіше, то цей інтернет-сервіс зі звичайної паперової візитки зробить інтернет-візитку, яка виглядає стильно, має всі сучасні інструменти та інформацію про вас. Є система коментарів, рейтингу, вбудована карта та можливість додати рекламний ролик та інші сучасні речі. Цією візиткою можна ділитися в месенджерах та на власних сторінках або групах фейсбуку. І все це придумали та реалізували в Ірпені!

«Візитки Ірпеня» – ексклюзивний старт-ап для підприємців

«Візитки Ірпеня» – це частина великого проекту «Банк Візиток», де зберігаються та рекламуються візитки підприємців зі всієї України, але саме підприємці з Ірпеня отримали спеціальні умови.

 

Веб-проект «Банк Візиток» був створений в Ірпені, тому це домашній регіон проекту, що і дозволяє отримати купу бонусів усім його учасникам:

  • Знаєте, скільки коштує розмістити банер на будь-якому міському сайті? Від 400-500 грн. на місяць. АЛЕ учасники проекту отримають БЕЗКОШТОВНО банер на «Порталі Ірпеня»! Приємно? Дуже! Лише потрібно в полі «адреса» написати м.Ірпінь (фірма має бути в Ірпені), і програма автоматично ідентифікує вас, як підприємця з Ірпеня і додасть до Порталу!
  • Репост вашої реклами у великій міській групі або сторінці на фейсбуці знов-таки коштує грошей. Але ТІЛЬКИ підприємці з Ірпеня отримають БЕЗКОШТОВНІ репости у великих ірпінських групах мережі «Інформаційний Портал» з охопленням аудиторії приблизно 10 000 мешканців міста! Круто? ТАК!

 

Нагадаємо, що все це підприємці міста отримають усього за 300 грн. на рік. Як довго будуть такі ціни? Невідомо, але радимо вже зараз скористатися нагодою та розмістити свою візитку в проекті. Як відомо, реклами ніколи не буває забагато!

Додати свою візитку та дізнатись інші умови можна за посиланням:

https://bank-vizitok.com/irpen-reklama

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *