Вітаємо! Виповнилося 95 років ірпінчанину Василю Федоровичу Мірошниченку

Прихожанин Свято-Миколаївського храму м. Ірпінь  Мірошніченко Василь Федорович 9 листопада відзначає своє 95-річчя. 

Вітаємо! Виповнилося 95 років ірпінчанину Василю Федоровичу Мірошниченку

Життя Василя Федоровича було нелегким:«Жили у селі, небагато, був у мене молодший брат. Дуже добре пам’ятаю голод 33-року, їли замість хліба  листя із липи або буряка. Батьки працювали в колгоспі, в школу ходив у латаному одязі.  В 1943 р. пішов у партизани..».

На війні Василь Федорович отримав поранення, внаслідок чого повністю втратив зір. Потім довгий шлях лікування, реабілітації, але, на жаль, зір не повернули. Не пав духом, дізнавшись, що в м. Ніжин відкрили профтехучилище для інвалідів з вадами зору, після підготовки до вступу у вищий навчальний заклад, поїхав і закінчив там 9-й та 10-й клас. У 1947 році вступив  до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на історичний факультет.  Після закінчення у 1952 р, повернувся в село, де пропрацював учителем історії 25 років. Василь Федорович має сім’ю, сина та двох онуків, дружина відійшла у вічність.

Шановний Василю Федоровичу ! Важко знайти слова, якими можна було б привітати Вас із ювілеєм! 95 років — це визначна дата, що зовсім трохи відокремлює від сторічного ювілею! В цей день ми низько вклоняємося Вам за Ваш подвиг, мужність, терпіння!  Ви – приклад високої духовної культури, інтелігенції, стійкості, мудрості, доброти та милосердя! Бажаємо, щоб Господь дарував Вам, душевний спокій, бадьорий дух, здоров’я, а головне – спасіння душі. Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду, в минулому.

Прихожани Свято-Миколаївського храму м. Ірпінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *