Виконком виділив 48 мільйонів «Ірпіньводоканалу» на станції знезалізнення води

На сьогоднішньому засіданні виконкому, що передувало сесії міськради, розподілили більше 48 мільйонів бюджетних коштів.

Цього разу їх спрямували на об’єкти КП «Ірпіньводоканал». 43 мільйони 237 тисяч 414 гривень виділили на будівництво станції очищення води на вулиці Чехова в Ірпені. Реконструкція майданчика водопровідних споруд зі встановленням станції знезалізнення води у Гостомелі на вулиці Остромирській обійдеться бюджету у 4 мільйони 999 тисяч 699 гривень.

На запитання: «Чому така суттєва різниця в кошторисах?» представник «Ірпіньводоканалу» пояснив відмінністю у потужностях. Станція на Чехова знезалізнюватиме 15 тисяч кубометрів на добу, обслуговуючи 70% мешканців Ірпеня, які живуть «по цю сторону залізниці» (малося на увазі на захід від колії – ред.). Цифру потужності станції у Гостомелі на Остромирській не сказали, лише повідомили, що вона менш потужна й обслуговуватиме мікрорайони Баланівка та Військове  містечко.

Далі члени виконкому затвердили правила поведінки у  рекреаційних зонах Ірпеня, до яких віднесли всі «зелені зони, парки, сквери, лісопарки, місця організації відпочинку населення, туризму та проведення культурних і спортивних заходів», зробивши КП «Муніципальна варта» «уповноваженим органом, який здійснює у межах своєї компетенції комплекс заходів превентивного характеру щодо цілодобового контролю за дотриманням правил благоустрою і правил поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня».

Важко сказати, що це означає, позаяк більшість членів виконкому самі не читали «правила», за які проголосували. Як можна було зрозуміти з коментарів доповідача, начальника КП «Мунварта» Миколи Ковальчука, його працівників наділили повноваженнями штрафувати за куріння у всіх парках і скверах та місцях проведення масових заходів. На перший раз попередження за куріння, потім штраф від 17 до 38 гривень. За вживання спиртних напоїв у тих же місцях – санкції суворіші – тому вони належать вже до компетенції поліції.

Більшість рішень члени виконкому схвально підтримали голосуваннями. Окрім двох заключних питань порядку денного, що  стосувалися погоджень від’єднання від централізованого теплопостачання двох квартир багатоквартирних будинків в районі меблевої фабрики. Заступник директора КП «Теплоенергопостач» Василь Пікулик висловив незгоду з того приводу, що дане рішення не узгодили з теплопостачальною організацією. Відтак, члени виконкому «утрималися» при голосуванні цих питань.

 

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засіданні виконкому Ірпіньради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *