Виділили 117 мільйонів на нову дитячу лікарню

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Ірпіньради ухвалили рішення про виділення фінансування у розмірі 117 мільйонів гривень для будівництва нової дитячої лікарні на вулиці Садовій. Сюди планується перевести її з нинішнього приміщення на Давидчука (раніше Комінтерна).

На нинішньому місці, за словами головуючого на засіданні першого заступника міського голови Олександра Маркушина, як і раніше знову буде дитсадок. «У співфінансуванні з областю, державою будемо оголошувати тендер і розпочнемо виконувати роботи. Цією дитячою лікарнею будуть користуватися Ірпінь, Гостомель, Ворзель і Коцюбинське», – зазначив головуючий. (До слова, в.о. міського голови Анастасія Попсуй була відсутня, бо пішла у відпустку).

Три мільйони гривень виділили на реконструкцію самозливного каналізаційного колектора по вулиці Українській (від Пушкінської до Соборної). Для проведення робіт на цій ділянці за словами Маркушина: «Область вже два роки не дає фінансування на заміну центрального каналізаційного колектора Ірпеня, яким йдуть стоки й з Бучі, Гостомеля і Ворзеля. Зараз міняємо, за місяць плануємо завершити роботи».

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому

Фотограф Інна МІЩЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *