Новий голова ОВК №95 Святослав Куценко викликав бурхливу реакцію анонімних рупорів

Вибори новим головою ОВК №95 Святослава Куценка викликали бурхливу реакцію анонімних рупорів
Святослав Куценко

Учора новим головою окружної виборчої комісії №95 (включає Ірпінський регіон та Києво-Святошинський район) було обрано Святослава Куценка. Одразу на нього з деяких інтернет-ресурсів без вихідних даних почали виливати негативну дезінформацію. Їхню писанину складно оскаржувати в судовому порядку, оскільки автори публікацій і власники сайту приховують свої імена.

За коментарем цього приводу звернулися до редактора газети й інтернет-сайту «Зоря Приірпіння» Олександра Наказненка. На відміну від тих, хто зараз паплюжить Куценка, він не приховує свого авторства і має свідоцтво про реєстрацію власного видання.

«Подібну писанину з відвертою брехнею й провокаційними образами раніше на багатьох активістів, а сьогодні на Святослава Куценка – пишуть і публікують психічно неповноцінні індивідууми, які бояться правосуддя, санітарів, а також власної тіні, – коментує ситуацію Олександр Наказненко. – Не дарма ж наш 95-й округ розташований між двома відомими психлікарнями: Кичеєво (на півночі) та Глевахою (на півдні).  Вочевидь, це не спроста. Деяким нинішнім кандидатам після програшу завтрашніх виборів світить туди дорога. Звісно, якщо раніше їх не загребуть до буцегарні. Було б не зайвим, аби під штабом найбрехливішого кандидата, який малює собі дуті захмарні рейтинги, чергували санітари. Саме його найбільше турбує обрання головою ОВК принципового й послідовного борця з хабарниками й корупціонерами у владі – Святослава Куценка».

Наказненко дипломатично не назвав імені особи, яку найбільш дратує нинішнє обрання Куценка головою ОВК. Проте, як відомо, Святослав Куценко раніше різко критикував діяльність наразі вже колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка, прямо заявивши йому на сесії Ірпіньради, що не буде захищати твої бізнесові інтереси.

Вибори новим головою ОВК №95 Святослава Куценка викликали бурхливу реакцію анонімних рупорів
Святослав Куценко виступає проти Карплюка на сесії Ірпіньради 18.05.2017 року

Після чого Куценка відкликали з депутатів Ірпінської міської ради, організувавши фейкові «громадські слухання». Святослав Куценко відстоює свої депутатські повноваження в судовому порядку. А в даний час працює головою ОВК 95-го округу.

Олександр КОЛОМІЄЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *