Вчені розробили електромобіль-ресторан

Вчені розробили електрокар, який здатний готувати деякі страви.

Прототип був створений в рамках Європейського дослідницького проекту, спрямованого на вивчення нових інноваційних шляхів для розробки і виробництва модульних легких електричних транспортних засобів для міст, передає Euronews.

В задній частині авто, електричні акумулятори якої живляться сонячною енергією, знаходяться мікрохвильові печі та сковорідки.

Як зазначає виконавчий директор компанії IFEVS П‘єтро Перло, наша розробка дозволяє використовувати фотоелектричну енергію не лише для керування автомобілем, але приготування їжі в екологічний спосіб.

«Електромобіль-ресторан має модульну конструкцію, – розповідає фахівець. – У нас завжди однакові шасі, виготовлені з дуже міцної і пружної сталі. Автомобіль – повнопривідний і має 2 магнітні двигуни – один спереду, другий ззаду – кожен з яких крутить 2 колеса”.

Магнітний двигун на відміну від паливного дозволяє знизити витрати та забезпечує частоту обертання колеса до 9000 обертів за хвилину, кажуть фахівці. За словами інженера-електрика компанії ICPE Пола Мінчіунеску, два двигуни дають більшу маневреність транспортному засобу, а також покращують його прискорення.

Модульне авто було розроблене з простими складовими, аби полегшити виробництво і знизити витрати. За словами інженер-механіка компаії CIDAUT Хав‘єра Ромо Гарсія, для виробництва дуже маленьких вантажівок використали спеціальну сталь. “Йдеться про дуже малі автомобілі, в яких набагато менше місця для поглинання енергії, – пояснює спеціаліст. – Тому ми розробили дуже пружну інноваційну сталь, яка здатна поглинати велику кількість енергії”.

Наразі дослідники випробовують надійність та ергономічність моделі і сподіваються що їхні модульні автомобілі будуть готові до промислового виробництва менше ніж за 2 роки.

Джерело: ecotown

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *