В Україні запроваджують безкоштовний велосервіс

Установку з інструментами для ремонту велосипедів встановили на центральній площі Короленка у Рівному. Вона має набір ключів, викруток і помпу для підкачування коліс, передає УНН.

Ідею з велосервісом «підглянули» у Львові. Автор ідеї Олександр Оверчук, розповів, що установка обійшлася у 5 тисяч гривень. За його словами, якщо сервіс сподобається, установки запрацюють ще в кількох місцях.В Україні запроваджують безкоштовний велосервіс

«Першу ми встановили поряд з центральною площею Короленка, бо тут дуже велике скупчення людей на велосипедах. Власники можуть усувати будь-які несправності під час прогулянок», – каже Олександр Оверчук.

Такій ініціативі Рівного зрадіють не тільки активні велосипедисти. Сервіс корисний для тих, хто прогулюється з дитячими візочками.

В Україні запроваджують безкоштовний велосервіс

«Це вже до нас приходить цивілізація. Єдине хотілося б, щоб велосервісів було більше. Щоб це не було такою подією, бо поставили один і всі про нього говорять», – зазначив ініціатор створення в місті велосипедних маршрутів Юрій Ойцюсь.

Джерело: Ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *