В останню путь провели Героїв під плач трембіти (+відео)

В останню путь провели Героїв під плач трембіти

7 березня у Михайлівському соборі українці провели в останній путь чотирьох героїв України: Юрія Горовця, Максима Михайлова, Тараса Карпюка та Богдана Лягового.

25 грудня 2022 року героїчно  загинули добровольці «Братство» Дмитра Корчинського”, які виконували бойові завдання на кордоні з рф, поблизу Брянська.

Незламний бойовий дух українських патріотів надава наснаги для вирішення стратегічних завдань з оборони і захисту нашої держави. Сміливість та відвага українських військових наводили жах на окупантів навіть у глибокому тилу.

Загинули патріоти у Брянській області.  За попередніми даними Міністерства оборони України бійці потрапили на мінне поле. За словами лідера “Братства” Дмитра Корчинського, наші військові виконували стратегічні, надважливі військові завдання, спрямовані на розвідувальні і диверсійні бойові дії проти РФ.

Попрощатися з героями у Михайлівський собор прийшли сотні військових, громадських діячів, журналістів та музикантів. Останню пісню для героїв на трембіті виконав народний артист України Тарас Компаніченко. Поховали українських Героїв на Байковому кладовищі з офіційними військовими вшануваннями та почестями.

Юлія ПОЛЯНСЬКА

Джерело: Незламні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *