В офісі Президента пообіцяли ліквідувати заборгованість по «зеленому тарифу» й відновити повагу до інвесторів

Офіс президента України обіцяє вирішити проблему нестачі коштів на гарантовані державою виплати за «зеленим тарифом» в умовах нової моделі ринку електричної енергії, яка запрацювала з 1 липня.
В офісі Президента пообіцяли ліквідувати заборгованість по «зеленому тарифу» й відновити повагу до інвесторів

«За результатами аналізу перших операційних місяців роботи нової моделі ринку, ми знайдемо необхідні рішення, які збалансують ситуацію та в подальшому забезпечать сталий розвиток сегменту відновлюваної енергетики в Україні, – зазначив заступник голови Офісу президента України Олексій Гончарук на Facebook. – Шукатимемо рішення у консультаціях та співпраці з донорами, МФО та учасниками ринку».

Зобов’язання перед виробниками “зеленої” електроенергії будуть виконані як прояв поваги до інвесторів та запорука довіри до України в майбутньому, запевнив він. «Інвестиційний клімат України не повинен бути жертвою необдуманих та поспішних рішень, – каже заступник голови Офісу президента. – Запровадження нового ринку – це крок вкрай позитивний, бо відсутність втручання політиків в ціноутворення на енергоносії – це правильно, – однак потрібно створити умови для конкуренції, яких зараз немає».

Олексій Гончарук також нагадав, що президент ще в червні пропонував перенести дату запуску нової моделі ринку на наступний рік для запобігання кризових явищ та захисту споживачів, але Верховна Рада України відмовилась розглянути цю пропозицію.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *