В Ірпінь повертається рекет 90-х з гранатами?

В Ірпінь повертається рекет 90-х з гранатами?

Таке враження складається від подій, які останніми днями розгорнулися довкола виїзної торгівельної точки з продажу кавунів в Ірпені навпроти школи № 12.

21-го серпня на продавщицю з ножем напав неадекватний молодик, вимагаючи гроші. Причому, бігав за жінкою, яка кричала і звала на допомогу,  навколо столу доки не викликали міліцію. Написали заяву – і цим начебто, все закінчилося.

В Ірпінь повертається рекет 90-х з гранатами?

Сьогодні (23 серпня) зранку новий наїзд на кавунову точку. Двоє молодиків придибали «парєшать вапроси» назвавшись «агентами СБУ» та «громадськими активістами».

Невдовзі після тривожного дзвінка кореспондент «Зорі Приірпіння» був на місці події. Від вдаваних перевіряльників торгівельної точки несло запахом перегару. Вони намагалися приховати свої мутні очі від редакційного об’єктива.  «Агент СБУ» намагався уникнути фотофіксації його персони, невдовзі злиняв з місця події.  «Громадський активіст» щось незрозуміле мугикав, називаючи свого «колегу», що представився «агентом СБУ» то Мішою, то Юрою, й не заспокоївшись доки власник точки не запропонував йому похмелитися.

В Ірпінь повертається рекет 90-х з гранатами?
“громадський активіст”

На жаль, викликана міліція не поспішала прибути на місце події. Відтак, кореспонденту «Зорі Приірпіння» випала унікальна нагода насолоджуватися відвертою демонстрацією правового нігілізму на окремо взятій торгівельній точці. Її власник, Іван Дмитрович, розповів і показав місце, на якому з його слів «громадський активіст» розбив поцупленого кавуна – чи то в знак протесту чи просто не зміг донести до прилеглого будинку. З балкону другого поверху якого невдовзі почало долинати верещання «агента СБУ» на предмет законності  облаштування торгівлі кавунами. Мовляв, хто такий Карплюк? Як він це дозволив? І чи не пішли б вони (торгівці разом з міським головою та міліцією) торгувати в іншому місці?!

Потім з вуст «агента СБУ» долинали вигуки «я спалю цю машину» (з якої торгують кавунами – ред.) та «кину вам гранату!».

В Ірпінь повертається рекет 90-х з гранатами?
“агент СБУ”

У зв’язку з чим в редакції «Зорі Приірпіння» виникають природні запитання. Наприклад, що за особи називаються «громадськими активістами»? І від яких організацій вони проводять свою діяльність?

Чи зазначена особа дійсно є агентом СБУ? Якщо так, то на яких підставах вона влаштовує перевірку пунктів торгівлі? Якщо ні, то чи не варто цього громадянина запросити на роботу в СБУ? Чи, принаймні, провести з ним профілактично-роз’яснювальну розмову?!

І взагалі, конкретне запитання до керівника Ірпінського міськвідділу МВС: будемо чекати доки якийсь неврівноважений почне кидатися гранатами на вулицях міста? Чи варто провести упереджувальні профілактичні заходи?

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *