В Ірпені затримано злочинців, які викрадали речі з авто

Працівниками сектору дільничних інспекторів міліції Ірпінського МВ  3 червня 2015 року затримано групу осіб, які за допомогою спеціального приладу для відкриття сигналізації – сканера «Граббер» скоювали крадіжки особистого майна з автомобілів.

В Ірпені затримано злочинців, які викрадали речі з авто

 Правопорушниками виявились раніше судимі, уродженці Луганської та Хмельницької областей, які відслідковували потенційних жертв на стоянках супермаркетів, банківських установ, біля кафе. Шляхом сканування автомобіля електронним пристроєм відкривали двері авто, викрадаючи цінні речі, документи та гроші.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 КК України.

З метою уберегти громадян від крадіжок з автомобілів звертаємося до жителів міста Ірпеня та регіону із застереженням щодо крадіжок з транспортних засобів. Зазвичай об’єктом цього посягання стають: барсетки, гаманці, сумочки, аудіо-відеотехніка, аксесуари з салону, мобільні телефони та інші предмети, котрі можуть становити цінність для злодіїв. Для того, щоб уникнути цих неприємних інцидентів, необхідно після паркування автомобіля забирати всі особисті речі, або ж не залишати їх на видному місці. Пам’ятайте, у більшості випадків, ви являєтесь потенційною ціллю посягання ще до того, як покинули транспортний засіб, адже правопорушники ведуть спостереження за свою жертвою, визначають доцільність їхніх дій і вже попередньо ознайомлені з предметами, котрі будуть викрадати. Також не можна покладатись і на встановлену Вами сигналізацію в автомобілі, оскільки зловмисники технічно оснащенні, що дозволяє їм безперешкодно обходити засоби безпеки. Шляхом технічного втручання відбувається сканування і відключення сигналізації та системи блокування вашого автомобіля. Просимо вас залишати ваші транспортні засоби у власних чи орендованих гаражах, а коли не має такої можливості, то у спеціально обладнаних місцях, де надаються послуги цілодобової охорони (місця паркування, стоянки, автотранспортні підприємства, які надають послуги паркування). У разі відсутності й такої можливості, залишайте їх у місцях, де ведеться відеоспостереження.

Пам’ятайте: цілісність та збереження Вашого майна, в основному, залежить від самих Вас.

 

 Юлія ЖОВНЕРЧУК

Інспектор по роботі з населенням Ірпінського МВ

 

Читайте інші публікації на цю тематику в розділі

КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *