В Ірпені записали сонети Шекспіра

В Ірпені записали сонети Шекспіра У Центральному будинку культури Ірпеня відбувся запис трьох сонетів геніального Вільяма Шекспіра у перекладі, на музику та у виконанні наших земляків — видатних українських поета-перекладача Дмитра Паламарчука, композитора Юрія Бліннікова і вокалістки Елін Мак.

Краєзнавець Олена Плаксіна розповідає, що виникла цікава ідея: об’єднати творчих людей нашого рідного краю в один великий проект — “Ірпінська пісня”.

В Ірпені живе композитор Юрій Блінніков. Він поклав музику на сонети Вільяма Шекспіра у перекладі нашого земляка — українського поета-перекладача Дмитра Паламарчука.

У співачки Елін Мак в нашому місті живе мама. Тому вона — частий гість на різних міських заходах, дарує людям радість своїми виступами.

В Ірпені записали сонети Шекспіра Юрій Блінніков через родинні обставини поки не може брати участь у даному проекті. Тому на запис запросили відомого музиканта Наталію Ткаченко — переможця та лауреата міжнародних конкурсів.

Цей рік видався ювілейним для трьох непересічних особистостей, знакових для світової, вітчизняної культури. Виповнюється 455 років від дня народження Шекспіра, 105 — Паламарчука та 70-річчя Бліннікова.

Ці записи передадуть  посольству Великої Британії в Україні до великого концерту в домі-музеї Максима Рильського.

Джерело: Погляд

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *