В Ірпені відкрили парк Творчості

Святкування Дня Ірпеня розпочалося сьогодні зранку відкриттям чергового парку, цього разу — на території Будинку творчості письменників «Ірпінь».

Хоча ще далеко не всі роботи з облаштування парку завершені, проте, що називається, терміни підпирають (інакше, як торік, довелося б переносити День Ірпеня на середину жовтня). Тим більше, що з точки зору нинішньої влади, для будівництва парків основне вже зроблено – вирізано дикорослу рослинність і прокладено доріжки.

Половину парканної огорожі вже поставлено. Колони та лавочки начебто також в повному комплекті. Нові саджанці дерев і чорний грунт для нової трави – теж в наявності. Питання — чи готова для неї система поливу? Яка вочевидь знадобиться за новостворених ландшафтних умов.

Відкриваючи парк, міський голова Ірпеня Володимир Карплюк дякував двом народним депутатам, які йому «підставили плече в скрутний час» – це Сергій Тарута та Ярослав Москаленко. До слова, присутнього на цьому заході Петра Мельника Карплюк не згадував (хоча й люб’язно з ним привітався). Чи тому, що плече не підставляв, чи тому, що вже не депутат – наразі інтрига.

Також Карплюк дякував голові Спілки письменників України Михайлу Сидоржевському, якого таки вдалося переконати укласти угоду з Ірпіньрадою стосовно використання території БТП «Ірпінь». А також зумів переконати у необхідності такої співпраці письменників, яких «ми знаємо, як важко переконувати», – з усмішкою зазначив Карплюк, запросивши далі до слова Сидоржевського. Той у своєму виступі наголосив, що «юридично парк залишається у власності Спілки письменників», – вже під усмішки Петра Мельника та його оточення.

Загалом, більшість виступів письменників звелися до банальних епітетів вихваляння парків і влади. Тільки один з промовців, Володимир Цибулько, сказав дещо нестандартне у такому плані, що парк для письменників, а «політиків сюди можна пускати лише на годину в тиждень». Відтак, десь за годину після цього стримано-помпезного відкриття присутні, серед яких була більшість політиків, перемістилися на центральну площу для продовження святкування Дня Ірпеня.

До Вашої уваги фотозвіт з сьогоднішнього відкриття парку Творчості

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *